İsyanlardaki Aleyna Tilki’nin Barbie Kombiniyle Tuhaf Binanın Önünde Verdiği Pozlar Dillere Düştü!

Müzik sektöründe çektiği zorlukları paylaşan ve sahnelerden alıkonulduğunu söyleyerek isyan eden Aleyna Tilki’nin gecenin karanlığında tuhaf bir binanın önünde çekildiği pozlar dillere fena düştü!

Birkaç yıl önce hayatımıza koca pembe ayısı ve herkesin diline pelesenk olan “O Sen Olsan Bari” şarkısıyla giren Aleyna Tilki, o günden bu yana gündemden hiç düşmedi.

Sesi, güzelliği, sosyal medya paylaşımları, düşünceleri ve enteresan açıklamalarıyla sık sık gündem olan Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde müzik sektöründe yaşadığı sıkıntılardan bahsettiği bir açıklama yapmıştı.

Sahnelerden alıkonulduğunu söyleyen Aleyna, müzik sektörünün işleyişine isyan etmişti. Aynı zamanda hemcinsi meslektaşlarının var oluşundan rahatsız olduğunu belirtip, turnelerini iptal ettirdiklerini de belirtmişti.

Olayın içine menajeri, Hadise ve hatta Ece Seçkin de dahil olunca küçük bir kaos yaşamıştık. Mesele havada kaldı, kim kime gönderme yaptı, Aleyna isyanında haklı mı anlayamadık.

Samimi açıklamalarıyla fitillenen kaosun ardından sosyal medyaya geri dönen Aleyna Tilki, bu sefer de tuhaf görünümlü bir binanın önünde verdiği pozlarla gündem oldu.

1. Aleyna Tilki’yi analiz edenler olduğu kadar ?

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. Odağını önünde poz verdiği binadan alamayanlar da oldu! ?

8. ?

9. ?

10. ?

11. ?

12. ?

13. ?

Fakat çok geçmeden, sosyal medya kullanıcıları sayesinde tuhaf binanın Boğaziçi Üniversitesi’ndeki Kennedy Lodge misafirhanesi olduğu ortaya çıktı!

14. Okulunda Aleyna’yı görenler de iki çift laf etmeden duramadı! ?

15. ?

16. ?

17. ?

18. ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x