Jet evliliğin sebebi belli oldu: Ebru gündeş hamile

Ünlü sanatçı Ebru Gündeş, geçtiğimiz Şubat ayında iş insanı Murat Özdemir ile Dubai’de evlenmiş ve bu evlilik magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Gündeş’in evliliğini duyuran ünlü ses sanatçısı ve magazin yazarı Onur Akay, sitesinde yayımladığı yazısında ise Ebru Gündeş’in 4,5 aylık hamile olduğunu “kesin olarak doğrulattım, kesin olarak söylüyorum” diyerek açıkladı.

“ÜNLÜ İSİMDEN DOĞRULATTIM”
Ebru Gündeş’in hamile olduğu öğrenilince, çiftin önce imam nikâhı yaptığını dile getiren Onur Akay, “Biliyorsunuz Ebru Gündeş, geçtiğimiz Şubat ayında Murat Özdemir’le evlenmişti. Evlendiğini usta gazeteci Bilal Özcan’ın canlı yayınında duyurmuştum. Aslında Ebru ve eşi, 20 Nisan Cumartesi günü için nikâh tarihi almıştı. Çiftin nikâh ve düğün yemeğine davetli olan yakın dostlarından bazıları, Dubai için uçak biletlerini bile o tarihe göre ayarlamış ve erken almıştı. Ancak nikâh tarihi öne alınınca davetlilerden çok kişi uçak biletlerini değiştirdi ve hatta tarih değiştiği için davetlilerden gidemeyenler bile oldu. Ebru’nun evlendiğini de o gidemeyenler arasında olan bir davetliden öğrenmiştim.

O kişi, daha sonra bana Ebru Gündeş’in hamile olduğu öğrenilince nikâh tarihinin öne alındığını da söylemişti. Bende hamile olduğu yönündeki iddiaları, kaynağın çok sağlam olduğunu ifade ederek Bilal Özcan’ın canlı yayınında duyurmuştum. Şimdi ise Ebru Gündeş’le de görüştüğünü bildiğim ünlü bir isimden, Ebru’nun hamile olduğu yönündeki bu iddiayı kesin olarak doğrulattım. Ebru Gündeş’in hamile olduğu öğrenilince, çift hemen nikâh tarihini öne almış. Benim duyurduğum tarihte ise hemen imam nikâhı yapmışlar ve sonra da bildiğiniz gibi resmi olarak evlenmişler. Haftanın bu ilk gününe müjdeli bir haberle başlayalım. Sizlere, Ebru Gündeş’in 4,5 aylık hamile olduğunu kesin olarak söylüyorum.” ifadelerini kullandı.

Düğün yemeği sonrası paylaşılan fotoğrafta, Ebru Gündeş’in eli ile karnını tutması da dikkat çekmişi.

16 yaşındayken Hamdi Vardar ile ilk evliliğini yapan Ebru Gündeş, ikinci evliliğini ise 2002 yılında avukat Ömer Durak ile yapmıştı. 2010 yılında İran Azerisi iş insanı Rıza Sarraf’la evlenen Gündeş’in bu evlilikten 15 Ekim 2011 yılında kızı Alara dünyaya geldi. Mayıs 2021’de ise Sarraf’ın kendisini aldattığı iddiasıyla Bodrum Aile Mahkemesi’nde dava açan Gündeş, 11 yıllık evliliğini anlaşmalı olarak sonlandırmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x