İstanbullular Dikkat: Şemsiyenizi Yanınıza Almadan Dışarı Çıkmayın!

Bu yıl kış erkenden geldi. Bugün için Doğu Karadeniz ve Marmara’nın kuzeyinde sağanak yağış beklenirken, hava sıcaklıklarının ise yurt genelinde mevsim normalleri civarında seyredeceği açıkladı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 6 Ekim hava durumu raporunu paylaştı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; yurt genelinin parçalı ve az bulutlu, Doğu Karadeniz ve Marmara’nın kuzeyi zamanla çok bulutlu, gece saatlerinden sonra İstanbul’un kuzey ilçelerinin yerel olmak üzere sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Sabah ve gece saatlerinde Doğu Anadolu’nun doğusu, Orta ve Doğu Karadeniz’in iç kesimleri ile Marmara’nın doğusunda pus ve yer yer sis beklenmektedir.

Bölgelerde hava durumu

MARMARAParçalı ve az bulutlu,kuzeyi zamanla çok bulutlu, Gece saatlerinden sonra İstanbul’un kuzey kesimlerinin sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. bölgenin doğusunda sabah ve gece saatlerinde pus ve yer yer sis beklenmektedir.

EDİRNE °C, 28°CParçalı ve az bulutlu

İSTANBUL °C, 24°CParçalı ve az bulutlu, zamanla parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinden sonra kuzey kesimleri yerel sağanak yağışlı

KIRKLARELİ °C, 25°CParçalı ve az bulutlu

SAKARYA °C, 26°CParçalı ve az bulutlu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x