Kızılcık Şerbeti’nde Çimen’in Yasak Aşk Şoku: İmam Nikahı ve Tesettür!

Doğukan Güngör, Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Sibel Taşçıoğlu ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın başrollerinde yer aldığı dizinin son bölümünde, Çimen’in Gökhan ile olan aşkının evlilikle sonuçlanması izleyicileri şaşırttı.

Gökhan’ın Eşine Gerçekleri Açıklayan Çimen:

Bir süredir Gökhan ile yasak aşk yaşayan Çimen, sevgilisinin evli ve iki çocuklu olduğunu öğrenince büyük bir yıkım yaşadı. Gerçeği Gökhan’ın eşine de açıklayan Çimen, aileyi karıştırdı.

Gökhan’dan İmam Nikahı Teklifi:

Yaşananların ardından Gökhan, babasından azar işitti ve tokat yedi. Ailesinin baskısıyla Çimen ile imam nikahı kıymak zorunda kalan Gökhan, “Eşimden boşanacağım ama görüşmemiz için imam nikahı kıymamız lazım” dedi.

Çimen’in Tesettür Kararı:

Gökhan’ın teklifini kabul eden Çimen, sevdiği adam için imam nikahı kıydı ve tesettüre girdi. Ailesine evlilik haberini vermek için eve gelen Çimen’in değişimi, Doğa, Kıvılcım ve Sönmez Hanım’ı şoke etti.

Kızılcık Şerbeti’nin Sonraki Bölümünde Neler Olacak?

Çimen’in imam nikahı ve tesettüre girmesi dizinin hayranlarını meraklandırdı. Gökhan’ın eşinden boşanıp Çimen ile bir hayat kuracak mı? Ailesi bu evliliği kabul edecek mi? Çimen’in değişimi aile dinamiklerini nasıl etkileyecek? Bu soruların cevabı Kızılcık Şerbeti’nin sonraki bölümlerinde izleyiciyle buluşacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x